קובי מערכות

מיגון, מולטימדיה, שמע וחיישנים

חייג אלינו

וואטסאפ

SMS

פייסבוק

אתר

דוא"ל

5/5

באפק נכסים תמצאו מבחר של נכסים "לוהטים" שיכולים להיות שלכם . המטרה של אפק נכסים היא להתאים לכם את הנכס שיתאים לכם ולמה שאתם חולמים עליו להיות הנכס שלכם. משרדים להשכרה במגוון מקומות בארץ, מבחר של נכסים למכירה כגון: חנויות , מבני תעשייה במגוון גדלים , אולמות לכל מטרה להשכרה ולמכירה לשרותכם אתר מתקדם עם ממשק קל ונוח למשתמש על מנת שתוכלו ליהנות מחוויית הגלישה עד שתמצאו את הנכס המתאים.

באתר מוצגים מגוון נכסים להשכרה לתחום הייטק במגוון מחירים ולכל מטרה
אם אתם מחפשים משרדים מפוארים לתחום ההיטק , משרד גדול בבניין משרדים יוקרתי , קומת משרדים בבניין שכולל חנייה ועוד משרדים שישאירו למבקרים שלכם "טעם" של עוד לבקר אותכם ולהיות לקוחות שלכם.
אנחנו נדאג למצוא לכם את המשרד שתמיד חלמתם עליו …
אפק נכסים החברה המובילה בתחום הנדל"ן העיסקי וברשותה מגוון נכסים לתחום הייטק במחירים אטרקטיביים במיוחד וזה למהירי החלטה
נשמח לתת לכם את הייעוץ הכי טוב בטלפון 03-9387141 ולמצוא לכם את הנכס המבוקש
 

חיפוש משרדים להשכרה ומכירה עלול להוות משימה מפרכת במידה ואין מגדירים מראש את הצרכים השונים של החברה הזקוקה למשרד ואת יכולותיה הכלכליות. ברור לחלוטין שהמסגרת התקציבית של העסק או החברה היא גורם משמעותי בחיפוש אחר משרדים להשכרה ולמכירה, אך אין ספק שהצרכים המנהלתיים והתדמיתיים חייבים להוביל את מהלך החיפושים.

לכל חברה ועסק יש צרכים מגוונים השאובים מהמטרות העסקיות שלהם ולכן חשוב לאתר משרדים להשכרה ולמכירה על פי צרכים אלה. משרדי עורכי דין גדולים, הזקוקים לנכס על מנת לאכלס את החברה, ישאפו לשדר יוקרה לכן יחפשו משרדים להשכרה ולמכירה, באזורים עירוניים המתאימים לתדמית אותם הם רוצים לשדר.  השיקול של מיקום יוקרתי במקרה זה יאפשר לחברה להפגין את התדמית הרצויה וכך להצדיק המחיר הגבוה של הנכסים לקניה או להשכרה.

חללי אחסון מהווים בסיס אסטרטגי עסקי לכל חברה יצרנית ובית מסחר המנהלים פעילות ענפה הקשורה למלאי ומצאי. אם אתם מחפשים מחסנים להשכרה ולמכירה סביר להניח שנפח הפעילות בחברתכם צמח ועליכם למצוא פתרונות אחסון לפעילות המסחרית המתנהלת ברבדים השונים. חלל אחסון הוא נכס לכל חברה מסחרית ויצרנית ולמחיר האחסון ביחס לסחורה יש השפעה ישרה על הרווחיות שלה.

ניתן למצוא מחסנים להשכרה ולמכירה באזורים שונים ברחבי הארץ והתעריפים מגוונים מאוד בהתאם למחירים הכלליים של נדל"ן באזור. איתור מחסנים להשכרה ולמכירה מבוסס בראש ובראשונה על הצרכים המגוונים של העסק או החברה. אין עוררין על כך שככל שהמחיר למטר מחסן נמוך יותר כך גם יכולה לעלות הכדאיות של השקעה, אך יש עוד שיקולים רבים שיש להביא בחשבון בטרם סוגרים את העונה. על מנת לבצע פעילות נכונה ולאתר מחסנים להשכרה ולמכירה המתאימים לצרכי העסק, יש לערוך רשימה מסודרת של אלמנטים החייבים להתקיים בחלל האחסון.

במידה ואתם מחפשים מבנה תעשייה להשכרה ומכירה, עומדות בפניכם כמה אפשרויות מרכזיות שראוי לקחת בחשבון. הנתונים שיש לפעול על פיהם בעת חיפוש אחר מבנים תעשייתיים, מגוונים ומשתנים בהתאם לסוג התעשייה המתבצע. כל תעשייה זקוקה למבנה בעל אלמנטים שונים על מנת להגיע לרווחיות מקסימלית ולכן לבחירת הנכס  יש משקל רב בעתידה של כל חברה.  גם חברות יצרניות בעלות תשתית מוצלחת וקווי ייצור מעולים יתקשו להצליח ללא מבנים תעשייתיים העומדים בדרישות השונות.

אחת הגישות הרווחות ביותר בחיפוש אחר מבנה תעשייה להשכרה ולמכירה, דוגלת בהפקדת המשימה בידי גורמים חיצוניים כמו משרדי תיווך המתמחים בתחום זה. יש לגישה זו יתרונות רבים. למתווכים מקצועיים המעורים בתחום המבנים לתעשייה יש היכרות מעמיקה עם השוק, לכן סביר להניח שיוכלו לאתר נכסים מתאימים בפרק זמן קצר למדי. במידה ופרק הזמן העומד לרשות חברה מסוימת למציאת מבנה תעשייה להשכרה ומכירה הינו מוגבל, מתווך מומחה יהווה פתרון קלאסי.

אפק נכסים מובילה בתחום הנדל"ן המסחרי

החברה נוסדה בשנת 1987 והינה בבעלותו של אייל רדא, מומחה בתחום הנדל"ן.

לקוחות ממליצים

ספיריטוס סחר 1992 בע"מ חברת סחר ממליצה
קרא עוד
ברצוננו לשבח אותך ואת כל הצוות שלך על השרות המצוין שהענקת לנו ברכישת 5 אולמות תעשייה כ - 2500 מ"ר בפארק אפק ראש העין, בסיוע שלך הצלחנו לסגור עסקה טובה בזמן מהיר, במחיר הוגן וביעילות רבה. תודה רבה, יגאל ברומר, מנכ"ל משותף, ספיריטוס סחר 1992 בע"מ.
מאת: איי.טי.קום מערכות מידע חברת קום ממליצה
קרא עוד
חברת ITCom רוצה להודות לכם על הטיפול המקצועי והמהיר באיתור המשרדים לחברתנו ועל הסיוע בניהול משא ומתן באמצעות הסוכנת כרמית רוח.
אשבד נכסים בע"מחברת נכסים בע"מ ממליצים
קרא עוד
אבקש לציין את הטיפול המסור והיעיל של הגב' כרמית רוח ושל הגב' רחלי ארזי במציאת שוכרים פוטנציאלים לשטחי המשרדים אשר בבעלותנו.
דפוס סמי חברת דפוס סמי ממליצה
קרא עוד
אני מודה לך על היעוץ המסור שהענקת לנו מזמנך, על העזרה והמסירות בשמי ובשם כל הצוות.

אודות אפק נכסים

אפק נכסים הינה חברה מובילה בתחום הנדל"ן המסחרי אשר נוסדה בשנת 1987 והינה בבעלותו של אייל רדא, מומחה בתחום הנדל"ן.

ייחודה של החברה הינו מתן פתרונות שיווקים ושרות מקצועי לקהל לקוחותיה הגדול של החברה.

החברה מתמחה במתן שירותי נדל"ן לגופים גדולים ולחברות מובילות בארץ ובעולם.

אפק נכסים מתמחה בשיווק שטחי מסחר, בנייני משרדים ומבני תעשיה בכל רחבי הארץ ומציעה מגוון שירותים לחברות:

מכירה השכרה ורכישה, ייעוץ ושירותי נדל"ן.

המומחים שלנו יאתרו עבורך את הנכס/ הלקוח בהתאם לדרישתך, מתוך מאגר נרחב של נכסים שברשותנו.

 

שתפו עם חברים

שיחה עם יועץ מומחה

מלאי\י את הפרטים וניצור קשר

למימוש המבצע

מלאו את הפרטים ונחזור עוד היום

למימוש המבצע

מלאו את הפרטים ונחזור עוד היום!

Houston, we have a problem!

We are currently fixing this spaceship, so you might experience a bumpy flight.