רשת מרכז הבדים

מוצרי טקסטיל, וילונות, בדים, ריפוד, טפטים, סידקית, מפות ואביזרי אופנה

המחירים המשתלמים בישראל

חיוג

וואטסאפ

Waze

פייסבוק

אתר

דוא"ל

5/5

חנות בדים ברמה הגבוהה ביותר
מרכז הבדים הוקמה בשנת 2000, מאז ועד היום אינספור ספקים, יצרנים, מעצבי אופנה, תופרים ושאר בעלי מקצוע ואנשים אשר קיים קשר ישיר ומובהק בין חייהם המקצועיים לתחום הבדים, רוכשים בדים במסגרת השירות של הרשת.

חנות אביזרי תפירה ואופנה
רשת מרכז הבדים מציעה אינספור אביזרי תפירה ואופנה
היות והיום, הצרכים ובעיקר השימושים הרבים, השונים והמגוונים אשר עושים עם בדים שונים באופן חד, קיצוני ומהותי משימושי הבדים במהלך שנים עברו, תקופות אשר בהן, פעולות מדידה, גזירה ותפירה היו פעולות הבדים היחידות אשר היו נעשות עם בדים. לעומת זאת, היום, כל הפעולות האמורות 'מהוות' רק את קצה הקרחון מבחינת כל הצרכים והשימושים שלהם מיועדים הבדים. לכן, היום, מרכז הבדים של ישראל, היא לא 'רק' חנות בדים, אלא גם חנות אביזרי תפירה ואופנה. בטח כאשר היא לא רק מציעה קטלוג עשיר, איכותי ומגוון ביותר של בדים, אלא גם אינספור אביזרי תפירה ואופנה, לכל צורך ולכל מטרה.

כתובת: שטראוס 4, ירושלים.

טלפון: 02-623-3449

שעות פעילות:

א'-ה' 9:30-20:00
ו' 9:30-13:00

כתובת: מרכז ביג, נתניה.

שעות פעילות:

א'-ה' 9:30-20:00
ו' 9:30-13:00

מרכז הבדים בעל ותק מוכח של איכות ומצוינות בטקסטיל משנת 2000!

מוזמנים להתרשם מקטלוג בדים עשיר בצבעים ומבצעים מדהימים שמחכים לכם.

פרויקטים שביצענו

אודות מרכז הבדים

מרכז הבדים בעל ותק מוכח של איכות ומצוינות בטקסטיל משנת 2000 ועד היום. אנו מתמחים בעיצוב וילונות, תפירת וילונות, וילונות מוכנים, מצעי מיטה, מפות נוי, כריות מושב ונוי, בדים לתפירה, אביזרי תפירה, אביזרי אופנה וריפוד מיוחד. באתר תוכלו להתרשם מקטלוג בדים עשיר בצבעים ומבצעים מדהימים שמחכים לכם בחנות שלנו במרכז העיר ירושלים, ניתן גם להזמין.

איכות מצוינות אמינות ושירות…וכן במקום תוכלו לקבל יעוץ שירות והכוונה מבעלי מקצוע בתחום העיצוב והדקורציה. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבי פנים אדריכלים ומלווים את הפרוייקטים לאורך כל העבודה. מבקום תוכלו למצוא את הבדים מהחברות הטובות ביותר בארץ כגון "רנבי" "שכטר" "ארוטקס" "חדשנית" דקורית ועוד..

מבין לקוחותינו

שתפו עם חברים

שיחה עם יועץ מומחה

מלאי\י את הפרטים וניצור קשר

למימוש המבצע

מלאו את הפרטים ונחזור עוד היום

למימוש המבצע

מלאו את הפרטים ונחזור עוד היום!

Houston, we have a problem!

We are currently fixing this spaceship, so you might experience a bumpy flight.