ClickCease

חושבים להתגרש? אפשר בטוב!

חוסכים 50% בהוצאות הגירושין כולל ליווי עורך דין והכל בחבילה אחת!

ד"ר אביגדור קנר (PhD) ומדריכת ההורים טלי פייר משה (M.A) מומחים בליווי, גישור וגיבוש הסכם גירושין כולל בחבילה אחת.

ד"ר אביגדור קנר (PhD) ומדריכת ההורים טלי פייר משה (M.A)

מומחים בליווי, גישור וגיבוש הסכם גירושין כולל.

פיתחנו שיטה ייחודית לגירושין שמשלבת תהליך גישור ממוקד, אפקטיבי והוגן. טובת הילדים בראש סדר העדיפויות, ביטחונם הרגשי, טיפוחם והמשך התפתחותם, יישמרו בצורה הטובה ביותר בחיים החדשים.

נשמח להכיר התייעצו איתנו

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום

.

מעל 85% מתיקי הגירושין בישראל מסתיימים בפשרה ולא בפסק דין!

נתון זה מוכיח כי המאבק המשפטי הארוך והכואב שפוגע בכם ובילדיכם אין לו תכלית. חבל על הזמן, הכאב והכסף, כדאי להגיע להסכמות בגישור מוקדם ככל שניתן.

שיטת הגישור הייחודית לגירושין שפותחה ע"י ד"ר אביגדור קנר וטלי פייר משה, היא דרך אחראית שמאפשרת לכם להיפרד כבני זוג ועדיין לקיים שותפות הורית לטובת ילדיכם. ההסכם שיתגבש יכלול הסכמות לקשרי הורות לאחר הגירושין, תשלומי מזונות, הסדרי שהות, חלוקת רכוש, הסדרים ממוניים ועוד. ההסכם בשיתוף עורך דין יועבר לבית המשפט ויקבל תוקף משפטי. השיטה פותחה במיוחד עבור הליך הגירושין והיא מובילה לפרידה מוחלטת של חיי השיתוף הזוגיים והכלכליים.

ד"ר אביגדור קנר (PhD)

"שלום לכם, במהלך השנים ליוויתי זוגות רבים כמגשר בתהליך הגירושין, הניסיון הניהולי שלי בשילוב הידע המעשי והאקדמי שרכשתי בתחום יישוב סכסוכים וגישור, מאפשרים לי ללוות אתכם בהצלחה במעבר חיים חשוב ומורכב זה, להסכם אנושי והוגן לכל הצדדים".

אביגדור קנר, בעל תואר דוקטור (PhD) לעבודה סוציאלית בתחום המעבר להורות מאוניברסיטת בן גוריון ובעל תואר שני (MA) בגישור ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת תל אביב. במהלך הקריירה רבת השנים שימש בתפקידי ניהול בכירים במגזר העסקי ובנוסף כמגשר משפחתי ועסקי.

אביגדור אב ל – 3, מתגורר ברמת גן.

טלי פייר משה (M.A)

"היי, אני טלי פייר משה, יועצת ומדריכה להורים ולאנשי צוות בנושאי חינוך הגיל הרך, הורות וזוגיות כבר 25 שנה. אני מתמחה בליווי הורים גרושים ומתגרשים בהתלבטויות שיש להם בנוגע לילדיהם. למרות שהגירושין הפכו בשנים האחרונות לחוויה נפוצה ומוכרת, היא עדיין חוויה ייחודית וסובייקטיבית, כל משפחה וכל ילד עובר אותה בדרך משלו, ולכן חשוב בעיני לבחור בהליך גירושין, מותאם וייחודי".

טלי פייר משה, M.A. בחינוך מאוניברסיטת ת"א, בוגרת לימודי ייעוץ משפחתי, אימון הורים ב"ניצן" והעשרת הזוגיות והמשפחה באונ' בר אילן.

טלי, אמא ל-5 מתגוררת בתל אביב.

נשמח להכיר התייעצו איתנו

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום

.

לקוחות מספרים עלינו

מ. תל אביב

5/5

רציתי להודות לך על כל מה שעשית למעני (למעננו). אני יודעת שאני נהיית רגישה כשמדובר בפרידות, אבל אתה באמת עשית את התהליך הרבה יותר קל, ואני תמיד הרגשתי בנוח בנוכחותך, כמו גם תחושת אמון בך להוביל אותנו בכיוון הנכון ולקבל את ההחלטות הנכונות.
אני יודעת שאנחנו לא מקרה קשה בשבילך אבל אני עדיין מנסה לחשוב על איך הרגשתי ממש בהתחלה כאשר פגשנו אותך. הזמן עשה לי הרבה יותר קל (למרות שזו תהיה הרגשה חדשה כשאני צריכה לסווג את עצמי כאשה גרושה!) ואני חושבת ש. א, מרגיש הרבה יותר מאושר שיש לנו הסכם, ובסופו של דבר נצטרך למכור את בית. אני יודעת שזה יהיה קשה בשבילי אבל אני מסתכלת על זה בצורה חיובית ואני מקווה שאוכל לבנות את המקום המיוחד שלי, מוקף פסלים שלי, אמנות ודברים אישיים.

שוב תודה רבה אביגדור וכל הטוב ביותר עבורך!

א. פתח תקווה

5/5

ברצוני להביע את תודתי האישית על הטיפול המסור,המקצועי והמדויק אשר זכיתי לו מאביגדור ומטלי.
שני האנשים האלו פגשו אותי ואת אשתי ביחד ולחוד ומיד נתנו לנו הרגשה שאנחנו בידיים טובות.
מנקודת המבט שלי אני יכול לומר בבטחה שיצאתי מרוצה ושבע רצון מכל שלבי הטיפול של אביגדור וטלי והרגשתי הכי בנוח למרות הסיטואציה הלא כל כך נעימה.
הם דאגו להסביר,להתעקש כשצריך,ללחוץ במידה הנכונה,להגיע לאמת ורק בסוף לגבש החלטה שתביא לתוצאה הטובה ביותר עבורי ועבור אשתי.
אני ואשתי החלטנו לבסוף להתגרש וזאת לאחר טיפול מקצועי ע"י אביגדור וטלי ולאחר שמיצינו יחדיו את כל האפשרויות.
לא נותר לי אלא להודות להם שוב על הטיפול המסור ושבעזרתם נפתחה לי הדרך שוב לחיים חדשים.
יישר כוח !!!
ממליץ בחום ובאהבה גדולה

נשמח להכיר התייעצו איתנו

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום

.

גישור וליווי הורי

מגיב בדרך כלל תוך 10 דקות

ד"ר אביגדור קנר:
שלום, אשמח לסייע בכל שאלה שיש לך עבור ענייני גירושין. לחץ התחל שיחה ושלח לי הודעה.

 

 

Houston, we have a problem!

We are currently fixing this spaceship, so you might experience a bumpy flight.